PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128710}

Ruchomy zamek Hauru

Hauru no ugoku shiro
8,0 112 785
ocen
8,0 10 1 112785
7,7 22
oceny krytyków
Ruchomy zamek Hauru
powrót do forum filmu Ruchomy zamek Hauru

Wszystko było ok do momentu gdy strach zmienił się w "księcia z pobliskiego królestwa"
wtedy ze znajomymi nie wytrzymaliśmy i buchnęliśmy śmiechem i odtwarzaliśmy jeszcze raz ten moment żeby upewnić się, że dobrze zrozumieliśmy. Film sprawia wrażenie jakby chciano go za wszelką cenę zakończyć happy endem co nie wyszło na dobre.
7/10
Najlepszy cytat: "Twoje serce bije tak szybko, jest takie płochliwe" czy jakoś tak xD

kate5991

Tutaj się faktycznie zgodzę z opinią. Zakończenie naprawdę cuchnie OKROPNIE wymuszonym Happy-End'em. Natomiast i tak film uważam za rewelacyjne 9/10 :-)

ocenił(a) film na 7
kate5991

ta cuchnie happy- endem bo nic niem jest tak jak powinno. Film jest na postawie książki i jeśli przeczytasz książke zrozumiesz, szanowny pan Miyazaki zawalił robotę i zrobił po swojemu, w filmie nie ma ołowy rzezcy więc rzeby zrozumieć ten film trzeba przeczytać książke. OSTRZEGAM przeczytanie książki grozi tym, że znienawidzisz film( może nie aż tak bardzo po prostu przestanie ci się podobać) tak było w moim przypadku

ocenił(a) film na 9
kate5991

Jak dla mnie najlepszym cytatem jest: "Daj spokój... Nie jestem już piękny, moje życie straciło sens" xD

ocenił(a) film na 8
zuza75_95

Absolutnie, popłakałam się ze śmiechu przy tym zdaniu :D

Aley

Ja podobnie :). Ten tekst jest pi prostu genialny!!! A sam Hauru jest śliczny i nie zależy to od koloru włosów :P.

ocenił(a) film na 9
kate5991

Zgodze sie - film sie mi podobal, ale zakonczenie jak z brazylijskiej telenoweli.

ocenił(a) film na 7
kate5991

Również podpisuję się pod tą opinią, książę jak z bajki o złotych lokach...a chwile później czarownica decyduje o końcu wojny?? Co ma jedno z drugim? Wymuszony happy end i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones