PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128710}

Ruchomy zamek Hauru

Hauru no ugoku shiro
8,0 113 038
ocen
8,0 10 1 113038
7,7 22
oceny krytyków
Ruchomy zamek Hauru
powrót do forum filmu Ruchomy zamek Hauru

Najlepsze sceny

użytkownik usunięty

Filmu nie widziałam ale napeewno zobacze a na razie czekam na opisy najpiękniejszych, najśmieszniejszych i ulubionych scen!

ocenił(a) film na 9

Najlepsze sceny - znaczy najsmieszniejsze - Hmmm.
1. To jak pan Rzepa odmienił się pod koniec filmu ^^ Już wiadomo w co książęta japońscy się zmieniają ^^
2. Deprecha a'la Hauru - on był po prostu uroczy - 'Jestem brzydki!!' no i się facet rozkleja ~_^
3. Hauru w narzutce i kapcioszkach (jak odprowadzał Sophie)
I wiele wiele innych - wszystkie teksty Calcifera itede ^^

iisjah

Śmieszne też były sceny z tym psem (nie pamiętam jak się nazywał). Wydawał taki śmieszny odgłos ^^

ocenił(a) film na 9
Raistlin

Nom. A miał na imie Hen ^^ I mniej wiecej taki odgłos wydawał ^o^

ocenił(a) film na 9
iisjah

Hauru wpadajacy w depresje:) hehe to trzeba zobaczyc no poprostu ta scena jak on sioe rozplywa zozlozyla mnie:) i caly film siwetny zabawny fantastyczny

muaha bez kitu ten pies byl zajebisty nie szczekal tylko jekal :) hieh :) a co do jego depresji to bez kitu tez smieszne przez to ze mial inny kolor wlosow heh :) ah Ci chlopacy :P

nie pytajcie co bylo smieszne idzcie i zobaczcie albo se sciognijcie :}

użytkownik usunięty

Piesek fajny był, babcia zresztą też.. ;) Ale najlepszy był zdecydowanie strach na wróble! W zakończeniu oczywiście.. Cała sala leżała ze śmiechu ;) No i również ta scena z załamanym Hauru.. "Już nie jestem piękny.. Życie straciło dla mnie sens.." (lol)
Ten film jest super! Ruszać tyłki do kina :D

ocenił(a) film na 10

Tak również to potwierdzam film był przepięknie magiczny. A to załamanie hhahaha, chciaż przynać można w tym nowy kolorze było ładniej.

ocenił(a) film na 10

1. Pies !!! (wyraz twarzy plus ten dźwięk "hieh" czy jakos tak :D)
2. Wiedźma z Pustkowia jako babcia i ten jej tekst: "jaki piekny płomyczek"
3. depresja Hauru :D
4. teksty Calcifera (czy jak mu tam było)
5. przemiana Pana Rzepa !!!

(kolejność przypadkowa)

a i tak najlepsze były wszystkie sceny zbliżeń między Sophie a Hauru, myślałam, ze tam zejde !!! JAKI ON BYŁ SEXOWNY Z TYMI WŁOSAMI W NIEŁADZIE !!!

ocenił(a) film na 9
xen_xen

^^ zgadzam sie z przedmowczynia - on byl boski ^o^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones