PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128710}

Ruchomy zamek Hauru

Hauru no ugoku shiro
8,0 112 974
oceny
8,0 10 1 112974
7,7 22
oceny krytyków
Ruchomy zamek Hauru
powrót do forum filmu Ruchomy zamek Hauru
ocenił(a) film na 10
tomasz_user

Jeszcze ci nie przeszło... Get a life!

ocenił(a) film na 10
tomasz_user

Ach.... a już myślałem, że wszysyc gówniarze się pocieli albo ich pocieli... taki zastrzyk czystej głupoty przed kolosem działa otrzeźwiająco. Thx tomasz.

ocenił(a) film na 10
tomasz_user

Żal i dno na myśl mi przychodzi jak czytam takie wypowiedzi. Powodzenia w życiu...

budka_z_napojami

no i po co odkopujesz ten wątek ? widać że chłopak sobie jaja robil, bo pewnie mu się nudziło w domu a kolejny szczyl musiał mu odpisać. spójrzcie na jego ostatnie obejrzane filmy, widać że chłopak ma czystą słowiańską dusze. peace.

ocenił(a) film na 10
tomasz_user

Co mają patrzeć na moje ostatnio obejrzane filmy, lepiej chyba film obejrzeć i uznać, że był cienki(lub dobry) niż tak jak ty oceniać filmy "po okładce" lub z zasady-np. bo to anime. Co do słowiańskiej duszy, zgadza się urodziłem się w Poldonie(kraj słowiański), moi rodzice są polakami więc mam "czystą słowiańską dusze"...a ty Nowa Zelandia szacun, nie jesteś już jak to zwykłeś ujmować "głupim polaczkiem". Tylko, że nie o to chodzi, jak piszesz to formuj jakieś sensowne wypowiedzi, bo to jest czysty BEŁKOT.

ocenił(a) film na 10
tomasz_user

Co za jajcarz;)

ocenił(a) film na 10
tomasz_user

żal nawet nie oglądałeś filmu. Jak by ktoś zobaczył twoje zdjęcia i powiedział jakie te dziecko miało beznadziejne dzieciństwo!...
A było lepsze niż na zdjęciach, to co byś odpowiedział! No i mądralo nie pisz tak o czymś czego nie oglądnąłeś lub zobaczyłeś! Głupie Jaja sobie robisz lol :x ...

ocenił(a) film na 8
AdriannaDiana

A mi żal słowa żal i lol myślę o słowie lol. Ale założyciel tego tematu jest oczywiście debilem jak zdążyliście wywnioskować, a ściśle mówiąc trollem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones