PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128710}

Ruchomy zamek Hauru

Hauru no ugoku shiro
8,0 113 024
oceny
8,0 10 1 113024
7,7 22
oceny krytyków
Ruchomy zamek Hauru
powrót do forum filmu Ruchomy zamek Hauru

A...

ocenił(a) film na 9

Kiedy będize polska premiera??...jeśli w ogóle będzie... :/

ocenił(a) film na 6
Neoporteria

We wrześniu:) Miało być w czerwcu, ale nastąpiło małe opóźnienie. pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
edo

we wrześniu...dopiero we wrześniu... :(((

ocenił(a) film na 9
Neoporteria

No ja juz film ogadłem i tylko powiem ze ocena dlamnie 9/10 film bajeczny ! :) w dosłeownuym sesnie :) pozdro.

ocenił(a) film na 9
Lap

Yyyyyyyyh! jak ty tu zrobiles????? jatez chce miec ten film...teraxz a nie we wrześniu... :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Neoporteria

Wpisy zostały zablokowane z uwagi na ich niezgodność z regulaminem...
chcę go zabaczyć...czy tam jest napisane, że nie można mówić o ściąganiu filmów z internetu?...:) jesli chodzi o cos innego topowiedzcie mi, proszę...

ocenił(a) film na 9
Neoporteria

Nio tak własnie heh... ale to wsumie sesnu za brdzo nie ma tak sie z piractwem nie wygra co z tego ze mi zablokują przecisz moge napisac to tak samo e-male czy przez gg Neoporteria i raczej to nic nie zmieni czeba chyba zacząć do samych progamow i je poblwac, e pewnie mnie znowu MegaTM szczajił i zablował :D no ale nie jestem na niego zły bo pewnie robiłem cuś z nie zgodne z regulmienm ogulnie to nic nie zmni bo Neoporteria i tak sie downie jak nie domnie to do kogos innego [Pozdro]

ocenił(a) film na 9
Neoporteria

Ja widzialam ten film na festiwalu "ALe Kino!". Film byl niesamowity, a lektor ktory "czytal napisy" po prostu wymiatał :oP
Pozdrawia~m!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones