PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265161}

Jungle Emperor Leo

Jungle Taitei
7,0 50
ocen
7,0 10 1 50
Jungle Taitei
powrót do forum filmu Jungle Taitei

Jungle Emperor Leo to ciekawy film.
Szkoda ,że go nie przetłumaczyli :(

Wszystkich zaiteresowanych zapraszam na poniższą stronę. Jest to film po angielsku podzielony na 10 części (ang.part)
Jeżeli kogoś zainteresuje to wystarczy kliknąć" More from this user" po lewej stronie i wybierać po kolei part 2, part 3 itd.
Mam nadzieję że wam sie spodoba ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Dd8bwng_VcE

baltowolf

Jak go nie przetłumaczyli jak ja go mam na kasecie? :] "Leo, król dżungli" z polskim lektorem.

max_c

W sumie to nawet nie pamiętam tytułu dokładnie :) Ale tego małego lewka z plakatu poznaję.

max_c

Naprawdę? Jesteś pewny,że to ten film? Super!

Nie mógłbyś mi tego jakoś przesłać?

Z góry dziękuję!!!

użytkownik usunięty
max_c

hehe też go mam :D szkoda że odtwarzacza do kaset nie mam ;/

ocenił(a) film na 8
max_c

ja też posiadam :) i z miłą chęcią powróciłabym do tego filmu, ale niestety mój odtwarzacz się popsuł :/

KimiWild

Hej :D jestem gotowa odkupić od Ciebie tę kasetę celem przegrania jej na dvd xd powazna oferta, jeśli jeszcze ją masz, to napisz proszę, podam maila :D

Yoitsdomka

Trochę się orientuję w tym temacie, więc chcę się podzielić wiedzą. :)

Tego konkretnego filmu (Janguru Taitei 1997) NIE MA wydanego po polsku w żadnej formie.
ALE - są wydane pojedyńcze odcinki serialu Leo the Lion z lat 60tych pod mylnym tytułem polskim "Lew Król Dżungli" - jest parę wersji tych kaset, obecnie je kolekcjonuję. Jest to oczywiście lew Leo / Kimba od Osamu Tezuki.

Udało mi się zgrać pierwszą kasetę i wrzucić na YT, więc zapraszam, zanim mi się copyright dobierze do dupy. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=xflTK1Sj0ZA

Pozdrawiam

baltowolf

link nie działa

AmberPL

No nie… LINK NIE DZIAŁA. PO DZIEWIĘCIU LATACH LINK NIE DZIAŁA. No coś takiego….

baltowolf

K***a ja nie patrzyłam na datę!!!

AmberPL

PS.: Sory za wulgaryzm

AmberPL

Spoko, luz. =) Ale teraz trochę się pozmieniało, łatwo można dostać film na torrentach albo kupić DVD na Amazonie, ale chyba nie ma naszego regionu dostępnego =(

baltowolf

Poszukam na allegro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones